Home / Genel / 2013 ÇANTA MODASI: RENGARENK CHANEL ÇANTA KOLEKSİYONU


2013 ÇANTA MODASI: RENGARENK CHANEL ÇANTA KOLEKSİYONU


Chanel 2013 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonu

Chanel 2013 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonu

 

 

Her şey yukarıdaki lego çantaların defilede ortaya çıkması ile başladı ve Chanel yine yapacağını yaptı. 2013 çanta modellerini araştırırken Chanel’in bu küçük kutu clutchlarını göz ardı etmek imkansızdı zaten ama bir de artık klasik Chanel çantaların çılgıncasına güncellendiği son senelerde sezon renklerine iyice ayak uyduran rengarenk Chanel çantalar iyice rüyalarımıza girecek kıvama geldi.

Chanel 2013 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonu

Chanel 2013 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonu

 

Çok yüksek fiyatlı çantalarda daha çok sezonsuz, klasik modeller almaya alışan biz faniler için çok gelgeç ve gereksiz bir masraf gibi görünse de 2013 yazında bir çok “fashionista” nın  sokak stillerini gördüğümüz fotoğraflarında göreceğiz bu çantaları. 2013 çanta modasında en dikkat çeken şeylerden biri de ciddi ciddi küçülen çanta boyutları oldu. Bu sebepten olacak ki Chanel de (defilesindeki hulahoop çantayı saymazsak) çantalarını, bel kıran bavul boyutundan insani lady boyutuna çekmeyi başardı.

Bu yazıyı okuyup çiçeğimizi çikolatamızı yaptırıp, aile büyüklerimizi de alıp Karl Lagerfeld‘e şeffaf lego clutch‘ı istemeye gidebiliriz herhalde.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir